mercedes B clase

Çmimi: 50 €
mercedes B clase

Detajet

Postuar
31 mars 07:02
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Amortizer i majtë, ( Para) gjendja i vjeter.
Për Mercedes B clase.


Shpallje te ngjashme