Lokal 58.9m² për #SHITJE te Prishtina e Re.

Çmimi: Me Marrveshje
Lokal 58.9m² për #SHITJE te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
15 dhjetor 2023 15:07
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 58.9m² terasë me lokacion te Prishtina e Re, tek Gjykata, kompleksi Liridoni, ndërtim nga Liridoni Construction.
Lokali ka orientim nga lindja dhe ka një hapësirë të shfrytëzyeshme dhe dy tualete.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet lokali posedon ashensorë, ndërsa ofron edhe vendparkim.
Lokali ndodhet në njërën prej zonave më të kërkuara momentalisht, zonë në zhvillim dhe ndërtim e sipër me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme për zhvillimin e veprimtarive biznesore.

ID e shpalljes: 6663

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Lokale


Shpallje te ngjashme