Lokal 83m² me #QIRA në Dragodan.

Çmimi: 1.000 €
Lokal 83m² me #QIRA në Dragodan.

Detajet

Postuar
13 dhjetor 2023 16:06
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofrohet me qira lokali me sipërfaqe 83m² në Dragodan, ndërtim nga Artisi, afër Ambasdës të Austrisë.
Lokali ka orientim nga lindja dhe perëndimi dhe ka një hapësirë të shfrytëzueshme pune si dhe një tualet.
Lokali gjendet në katin pëedhesë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Gjendet me lokacion në njërën prej lagjeve shumë afër qytetit gjë që e bënë këtë hapësirë shumë të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive biznesore.


Shpallje te ngjashme