Lokal me qira mbrapa Rrugës B📍

Çmimi: 450 €
Lokal me qira mbrapa Rrugës B📍

Detajet

Postuar
27 janar 12:56
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokal me qira mbrapa Rrugës B📍

▪️Çmimi 450€💶

▪️Mbrapa Royal Mall, në rrugën "Isuf Sokoli", me 100m², në vend mjaft frekuentiv dhe ideal për biznese të ndryshme, si dhe ka këtë renditje:

▪️Hapësirë punuese
▪️Banjo.

043 835 299


Shpallje te ngjashme