Lokal me qira në Bregun e Diellit📍

Çmimi: 350 €
Lokal me qira në Bregun e Diellit📍

Detajet

Postuar
31 janar 16:59
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lokal me qira në Bregun e Diellit📍

▪️Çmimi 350€💶

▪️te Rruga Mehmet Gradica, Banesat Ontexi, me 40m2, me kushte shumë të mira, si dhe terasen para, lokali është i përshtatshëm dhe i gatshëm për shumë veprimtari (Nese ju duhet per zyre e lojme ne shfrytezim invertarin) si dhe ka këtë renditje:

▪️hapesire pune,
▪️1 banjo.

043 835 299


Shpallje te ngjashme