Shes dy lokale ne Prishtine.

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
5 shkurt 08:06
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes dy lokale te qafa ne Prishtine, njeri lokal ka madhesine prej 22 m2, me qmim; 22000 euro, dhe tjetri ka madhesine prej 35 m2 me qmim; 35000 euro.


Shpallje te ngjashme