Shitet lokali ne Emshir, lokacion shume i mire

Çmimi: 470.000 €

Detajet

Postuar
29 janar 2023 02:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

| 235m² | 470.000€ |
-
Ofrohet për shitje lokali në lagjen Emshir me hapësirë prej 235m2, gjendet pikërisht ngjitur me Maxin.
Lokali gjendet në një nga lagjet më të mira në qytet, dhe me zhvillim të theksuar të bizneseve të ndryshme.
Lokali ka lartësi prej 4 metra, nxemje qëndrore tokësore si dhe hapësira për parking.
Lokali është i përshtatshëm për biznese të ndryshme me një pozitë dhe lokacion shumë lehtë të cas\'shëm.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël