Zyre me qira në Bregun e Diellit 📍

Çmimi: 500 €
Zyre me qira në Bregun e Diellit 📍

Detajet

Postuar
15 janar 14:46
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Zyre me qira në Bregun e Diellit 📍

▪️Çmimi 500€💶

▪️Rruga Hilmi Rakovica, përballë Hamburger Masarit, me 100m², kati 1, nxemje qendrore me pelet, me kushte të mira për zyre, është e pa mobiluar përpos kuzhinës, si dhe ka këtë renditje

▪️2 hapësira punuese,
▪️Kuzhinë,
▪️Banjo,
▪️Parking.

043 835 299


Shpallje te ngjashme