Kuzhina Moderne MDF, porosit ne viber +38344152077

Çmimi: Me Marrveshje
Kuzhina Moderne MDF, porosit ne viber +38344152077

Detajet

Postuar
17 maj 00:18
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi


Prodhojm Dhoma gjumi me dyshek ortopedik
Kuzhina Mediapan me shkelqim dhe Mat
Garnitura Salloni etj
Transporti falas ne gjithe Kosoven
Transporti ne Maqedoni dhe Zvicer
Porosit online ne viber whatsapp +38344152077


Shpallje te ngjashme