PastrimiDiti

Çmimi: Me Marrveshje
PastrimiDiti

Detajet

Postuar
1 dhjetor 07:15
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

PastrimiDiti 🔵Pastrimi Gjeneral i Shtëpis🔵
✅Cakto terminin tuaj✅
✳️+38344712347✳️
✳️ +38345818460✳️
🔴 Që të mundemi të ju shërbejmë në kohë dhe pa vonesa,ju lutemi, caktoni një termin🔴


Shpallje te ngjashme