Shtëpi 306.4m² për #SHITJE në Lagjen Marigona Hill.

Çmimi: Me Marrveshje
Shtëpi 306.4m² për #SHITJE në Lagjen Marigona Hill.

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
306.4 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe të shfrytëzueshme 306.4m² me lokacion në një ndër lagjet më ekskluzive në Prishtinë, Marigona Hill.

Shtëpia ka sipërfaqe prej 306.4m² dhe është e strukturuar në bodrum, përdhesë dhe nënkulm.

Planifikimi i brendshëm, i projektuar me arkitektë profesionistë, ndërthur një ndarje adekuate të hapësirave të brendshme, ku përfshihen: qëndrimi ditor me kuzhinë, tri dhoma të gjumit (njëra master bedroom), dy banjo, një tualet si dhe bodrum me sipërfaqe 60m².

Shtëpia është në fazën e dytë të ndërtimit, prandaj klienti ka mundësi të modifikoj hapësirat e brendshme sipas dëshirës.

Lagjja e cila është duke u ndërtuar, i përket stilit modern të arkitekturës e ndërtuar me materiale të standardizuara dhe cilësore.

Planifikimi urban i kësaj lagje synon arritjen e një jetesë të qetë dhe komode të secilit banorë në të, duke ju ofruar çdo shërbim në një vend.


ID e shpalljes: 7089

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Shtëpi


Shpallje te ngjashme