Shtëpi 402m2 ne shitje, ne Hajvali.

Çmimi: 130.000 €
Shtëpi 402m2 ne shitje, ne Hajvali.

Detajet

Postuar
2 prill 10:23
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
402 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtepia gjindet ne 5 ari truall, ne Hajvali tek rruga e Rezidences(viva).
Shtepia ndodhet ne nje vend mjafte te qete per banim, ka pozicion te mire dhe ndriqim te mjaftueshem.
Shtepia ka 3 kate, dhe eshte pjeserisht e mobiluar. Ka nxemje qendrore me rryme me sistem ne toke.
Shtepia ka kete renditje:
Kati 1-rë 134m2:
1. Sallon
1. Kuzhine
1. Banjo
1. Depo

Kati 2-të 134m2:
3. Dhoma te fjetjes (njera me banjo brenda)
1. Banjo
1. Shpajz
4. Ballkona

Kati 3-të – nenkulmi 134m2:
1. Hapsire e hapur

ID e shpalljes: 30055

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme