VW Touareg 4Motion V6 3.0 TDI 270HP

Çmimi: 40 €
VW Touareg 4Motion V6 3.0 TDI 270HP

Detajet

Postuar
12 shtator 2023 11:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2018
Kilometrazha
100 000 - 109 999
Marshi
Tiptronic
Targa
Te huaja

Përshkrimi

Touareg 2018 full extra me krejt komoditetet duke fillu prej klim dy zona, karrikat me nxemje para e mbas, senzor para e mbas kamere, navigacion rrota veres e dimrit me gozhda(skandinave) 20she me fellne originale si veres ashtu edhe dimrit.
Vetura vizitet mlmentalisht ne Suedi dhe ka targa suedeze. Blersi qe do ta blej veturen, transportin e bejme ne deri ne prishtine lagjen muharrem fejza


Shpallje te ngjashme