Sarande shitet super apartament 2+1+1

Çmimi: 100.800 €
Sarande shitet super apartament 2+1+1

Detajet

Postuar
24 nëntor 16:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
112 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Sarandë, shitet apartament me sipërfaqe 112 m2, pranë Santa Quaranta.

Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe organizohet në dy dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, tualet dhe verandë me pamje të plotë nga deti.

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtese të re, disponon çertifikatë pronësie dhe është ideal si për banim ashtu edhe për dhënie me qira.

Çmimi i shitjes: 900 Euro/m2

Për informacione të mëtejshme ose vizitë në pronë, kontaktoni në 069 225 8711 si dhe në adresën [email protected] Gjithashtu ju presim pranë zyrës sonë, përballë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Zbuloni më shumë prona në [email protected]