Apartament 1+1Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri!

Çmimi: 185.275 €
Apartament 1+1Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri!

Detajet

Postuar
26 mars 13:08
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
74.11 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Ndodhet vetem 5 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar. Objekti ku ndodhet apartamenti ofrom cilesi ndertimi, termoizolim, shkallet me dritare, dy ashenore. Eshte i organizuar ne nje objekte te shkallezuar 1,5,6,8,9,10 kate ku ka nje kate ne toke qe sherben si parkim per makinen dhe nje kate per aktivitete biznesi. Objekti eshte i sapo perfunduar dhe behet i banueshem ne Maj 2024. Apartamenti eshte i mire organizuar me nje kubature te rregullt. Ka siperfaqe 74.11m² dhe organizohet me nje korridor qe bene shperndarjen ne sallon sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ka orjentim Perendim. Disponon sistem chiller si dhe ne tualet jane bere investime shtese per hidrosanitaret incaso. Cmimi 2500€/m².