Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus!

Çmimi: 600 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus!

Detajet

Postuar
30 prill 14:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
105 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus! Apartamenti ka siperfaqe 105 m² dhe organizohet ne sallonin e ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone qe lidhen me sallonin dhe njeren nga dhomat e gjumit. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones se Don Boskos, ku ofrohen facilitet e mundshme per nje jetese sa me komode. Cmimi:600€/muaj