Okazion - Shitet apartament 2+1 në kompleksin e ri AURA

Çmimi: 1.350 €
Okazion - Shitet apartament 2+1 në kompleksin e ri AURA

Detajet

Postuar
13 maj 15:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
112 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament në kompleksin më të ri Aura, në rrugën "Dritan Hoxha", Tiranë.
- Apartamenti ndodhet në katin 8 banim (9 nga toka)
- Ka planimetri funksionale me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga:
- 1 dhomë ndenjie (salloni) + kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- korridor shpërndarës i ambienteve
- 2 ballkone përkatëse me orientim lindje dhe perëndim
- 2 tualete
- Dritare dopioxham, sistem kondicionimi multisplit, fasadë me termoizolim sistem kapot, etj.
- I investuar në veshje dhe shtrim me pllaka me kosto ekstra (jo të firmës)
- tualete inkaso Sinani, etj.
- Ofrohet dhe 1 post parkimi nëse nevojitet, në katin -2 me cmim promocional.
- Dokumentacion i rregullt, shitësi është pronari aktual i truallit ku ndërtohet pallati.
- Për informacione apo foto të mëtejshme mund të kontaktoni në whatsapp ose celular 00355688713140.