Shitet apartament 3+1+2 prane Bulevardit te Ri!

Çmimi: 197.960 €
Shitet apartament 3+1+2 prane Bulevardit te Ri!

Detajet

Postuar
26 mars 13:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
141.4 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 prane Bulevardit te Ri. Apartamenti ka siperfaqe 141.4m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon,tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet dhe ballkon me vete dhe nje tualet i perbashket. Ky kompleks përbëhet Godine banimi dhe sherbimi me 5 dhe 9 kate dhe me dy kate parkimi nentoke. Eshte nje projekt i cili ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe me nje lokacion teper te favorshem. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Bulevardi i ri do kthehet ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me me rendesi te Tiranes ndaj nje Apartament ne kete zone 3 min larg qendres dhe dalje te shpejt ne Unazen e vogel do iu japi te gjitha facilitete e nevojshme per ,klinikat mjekesore, kopshte, shkolla e intitucione te tjera shume te rendesishme. Cilësime të tjera: Cilesi e larte ndertimi; Opsion ideal investimi; Izolim termik, akustik. Kompleksi perfundon ne vitin 2025 dhe eshte ne faze karabina. Cmimi: 1400€/m².