Tirane, shes apartament 1+1, Kati 4, 70 m², Ish Parku

Çmimi: 71.000 €
Tirane, shes apartament 1+1, Kati 4, 70 m², Ish Parku

Detajet

Postuar
18 maj 13:36
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2, Rruga e Kavajes, prane qendres Condor.

Organizohet ne: Sallon ndenje+kuzhine,1 dhome gjumi,1banjo.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 , te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje organizim te mire persa i perket hapesirave te brendshme, si dhe orientimit Jug-Perendim gje e cila mundeson qe te kete ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e kerkuar dhe lehtesisht e aksesueshme me linjat e urbanit dhe me institucionet shteterore dhe ato private per te marre sherbimet e nevojshme.

Cmimi:71.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.