BMW X6 grup timoni

Çmimi: Me Marrveshje
BMW X6 grup timoni

Detajet

Postuar
1 prill 03:07
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shesim grupe timoni per te gjitha modelet e BMW si per BENZ,AUDI ,e Tje. Ne revizjonojm ose i rigjenerojm grupet e timonit me pjeset origjinale te ( ZF ) kompani me nje garanci 1 vit , te gjith te interesuari mund te kontaktoj ne TL .


Shpallje te ngjashme