Disqe 20 inch OKAZION

Çmimi: 1 Lek
Disqe 20 inch OKAZION

Detajet

Postuar
15 maj 19:23
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shiten disqe 20 inch te gjere mbrapa +goma
W213