Kamera te logoja e Volkswagen

Çmimi: 20 €
Kamera te logoja e Volkswagen

Detajet

Postuar
9 tetor 04:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet kamera para qe lidhet me kasetofonin me ekran. Kamera montohet te stema logoja e Volkswagenit. Eshte shume e bukur dhe pershtatetsh mire me stemen.


Shpallje te ngjashme