Bileta Shqiperi Ceki 12 Tetor

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 22:28
Kategoria
Sport & Rekreacion > Bileta / Udhetime
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shes bileta per ndeshjen Shqiperi Ceki te dates 12 Tetor ne Stadiumin Air Albania ne tribunat S103 dhe N105. 250€ Copa
Me kontaktoni ne WP