HP ENVY LAPTOP 13 AQ100LLAL

Çmimi: Me Marrveshje
HP ENVY LAPTOP 13 AQ100LLAL

Detajet

Postuar
23 janar 16:53
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

▫️Cpu : i5-10210U 1.60!GHZ Turbo 4.20 GHZ
▫️Ram : 8 GB DDR4
▫️SSD : 256 GB
▫️Intel (R) UHD Graphics
▫️SCR 13” 1920 x 1080 Full HD
▫️Çanta Dhuratë
▫️Garancia : 12 Muaj
👉Porosit në :
📲 +355 69 43 39 723
📲 +355 68 20 42 422

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al