LENOVO IDEACENTRE 3 07ADA05

Çmimi: Me Marrveshje
LENOVO IDEACENTRE 3 07ADA05

Detajet

Postuar
27 janar 14:05
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

▫️Cpu : Ryzen 5-3500U 2.1 Turbo 3.7 GHZ
▫️Ram : 8 GB DDR4
▫️SSD : 512 GB
▫️AMD Radeon TM Graphics
▫️Garancia : 12 Muaj
👉Porosit në :
📲 +355 69 43 39 723
📲 +355 68 20 42 422

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al