LENOVO IDEAPAD 5 15ITL05

Çmimi: Me Marrveshje
LENOVO IDEAPAD 5 15ITL05

Detajet

Postuar
23 janar 16:37
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

▫️Cpu : Ci7-1165 G7 2.80 GHZ Turbo 4.70 GHZ
▫️Ram : 16 GB DDR4
▫️SSD : 512 GB
▫️Intel (R) Iris (R) Xe Graphics
▫️Nvidia GeForce MX450 2 GB Dedicated
▫️SCR 15.6” 1920 x 1080 Full HD
▫️Çanta Dhuratë
▫️Garancia : 12 Muaj
👉Porosit në :
📲 +355 69 43 39 723
📲 +355 68 20 42 422

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 11% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al


Shpallje te ngjashme