LENOVO LEGION Y540

Çmimi: Me Marrveshje
LENOVO LEGION Y540

Detajet

Postuar
29 mars 2023 18:13
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Cpu i7-9750H 2.60 GHZ Turbo 4.50 GHZ
✔️Ram 16 GB DDR4
✔️SSD 256 GB / 500 GB HDD
✔️Intel (R) UHD Graphics 630
✔️Nvidia GeForce RTX 2060 6 GB Dedicated
✔️SCR 15.6” Full HD 1920 x 1080
144 HZ
✔️Bateria : 5-6 Ore
✔️Çanta 🎁
✔️Garancia : 12 Muaj

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 10% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al