PC GAMING (NEW) RYZEN 5/32/512GB/RTX3050 8GB R&R COMPUTER

Çmimi: Me Marrveshje
PC GAMING (NEW) RYZEN 5/32/512GB/RTX3050 8GB R&R COMPUTER

Detajet

Postuar
29 janar 2023 14:52
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

☄️PC ASSAMBLED ☄️

✅AMD Ryzen 5-5500 3.6 GHZ Turbo 4.2 GHZ
✅Motherboard MSI MPG X570 Gaming Plus
✅Ram 2 x 16 GB DDR4 3600 MHZ
✅SSD 512 GB NVME
✅Zotac Gaming GeForce RTX 3050 8 GB Dedicated
✅Lane Observatory Lite RGB Midi Tower Gaming Case
✅PSU Colink 750W
✅Windows 10

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

🚛🚛 Transport FALAS në gjithë Shqipërinë! ✨✨

🤗🤗MUNDËSI PAGESE ME KËSTE 🤗🤗
Vetëm me kartë ID. 💳 Miratim për 30 min! 😉 👉 IUTE CREDIT - (UNION BANK vetem 10% ne Vit)

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.
“R&R” Computer Services 📍Rruga \"Islam Alla\", Rruga e Kavajës, Tiranë.
📲 +355 69 43 39723
📧 [email protected]
🌐 https://www.crs.al