Samsung Galaxy Tab A me S laps

Çmimi: 18.000 Lek
Samsung Galaxy Tab A me S laps

Detajet

Postuar
26 mars 2023 18:42
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Tablete Samsung Galaxy me ekran 10\" me qartesi 1920 x 1200 pixels
Procesor octacore chip 1.6 GHz i shpejte me 3 GB RAM, 16 GB ROM memorje dhe ka vend per karte qe e zgjeron memorien deri ne 250 GB
bateria mban 10+ ore, karikohet me kabell micro usb
ka lidhje me WiFi dhe Bluetooth, nje port USB, fishe per kufje
ka \"laps\" S pen qe \"shkruan\" nepermjet ekranit touchscreen, mund te vizatosh, te mbash shenime, etj