Shitet Kompjuter Gaming (gaming PC)

Çmimi: 399 €
Shitet Kompjuter Gaming (gaming PC)

Detajet

Postuar
21 shkurt 21:30
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet Kompjuter Gaming (gaming pc)
Ne gjendje shume te mire dhe te paster.

Parametrat ------
Procesor : i7 - 4790 (cores 4, threads 8)
Karte Grafike(GPU) : Nvida GTX 1040 TI 4GB
Ram : 16 GB / DDR3
SSD : 240 GB (Sistemi WIndows 10 Pro)
HDD : 500 GB
Lojra te instaluara : GTA5 , Forza Horizon 5, Fortnite , PUBG , Need For Speed , CS , etj.
Per me shume info : +355 69 995 4297
Cmimi : 399 Euro