macbook air 2022 M2 13\"

Çmimi: 910 €
macbook air 2022 M2 13\"

Detajet

Postuar
29 janar 18:08
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

ne gjendje perfekte. si i ri!! 256gb, 8gb de Ram. ngjyre i zi! 100% funksional dhe pa marka perdorimi!