Sauk, jepet magazine me qira

Çmimi: 500 €

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 14:50
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Jepet me qira magazine ne Sauk.
- Magazina ka siperfaqe prej 141 m2.
- Eshte e organizuar ne open space dhe nje tualet.
- Ka lartesi 3,5 m.
- E pershtatshme per punishte/magazinim.
- Disponon dokumentacion te rregullt.

Per me teper informacion me kontaktoni!