Transport mallrash 24h korrektesi

Çmimi: Me Marrveshje
Transport mallrash 24h korrektesi

Detajet

Postuar
15 maj 19:28
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Modeli
1224

Përshkrimi

Ofrojm transport mallrash me vinc
Vinci ngre deri ne peshen 3 ton 1224 dhe 5 ton 1622
Vinci shume i fuqishem palfinger dhe hmf
Permasat e karrocerise 1224 6m me 2.50m dhe 1622 7.10m me 2.50m
Transportojm kontiniera kioska makineri te ndryshme etj
Sherbimi 24h
Celular:+355682122649
Adresa:Mbrapa casa italia


Shpallje te ngjashme