Coleer Master NR200p Max

Çmimi: 570 €
Coleer Master NR200p Max

Detajet

Postuar
3 janar 15:15
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet kase kompjuteri nr200p max e re
Kasa eshte e vogel me panele me ventilim ose xham i temperuar. Ne paketim jane:
Kasa me xham te temperuar + panele te ventiluar
Blloku ushqimi sfx Cooler Master v850 sfx gold
Full modular.
Ftohes procesori me uje 280mm + 2 fan nga 140mm.
Kabell pcie riser 4.0 per te montuar karten grafike vertikalisht.
Kasa eshte shume profesionale per ata qe duan te kene nje PC silent dhe qe nuk ze vend dhe e mban pjeset e PC ne temperatura optimale.
Eshte e pershtatshme per punime grafike,arkitekture,gaming
PC,kompjuter,cpu,motherboard,karte grafike,gpu,psu,kase,case,amd,intel,nvidia,rtx 3060,3070,3080,3090,4060,4070,4080,4090,lojra,pjese,ps4,ps5,playstation,xbox,ps3,gaming,desktop,aio


Shpallje te ngjashme