Huawei P30 Pro ( 8 Giga Ram dhe 256 Giga Memorie )

Çmimi: 25.000 Lek
Huawei P30 Pro ( 8 Giga Ram dhe 256 Giga Memorie )

Detajet

Postuar
4 janar 14:32
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Huawei P30 Pro me 8GB Ram dhe 256 GB Memorie PS: Me play store*

Celulari eshte i perdorur ne gjendje si i ri!

Perfshihet gjithashtu ne cmim:

Karikuesi origjinal 40W
Kufje me kabell type C
Kellef
Xham mbrojtes

Transporti Falas!


Shpallje te ngjashme