Jepet me qira vile 3-kateshe ne Sauk

Çmimi: 2.500 €

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 14:38
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

Vila perbehet nga 3 kate.

Kati 0 perbehet nga:
- garazhi
-1 tualet
- depozita

Kati i pare (1) dhe i dyte (2) perbehet nga:
-3 dhoma gjumi
-1 tualet
-3 ballkone
- Sallon se bashku me kuzhine

Kati i dyte eshte i moiluar ndersa kati i trete mobilohet sipas kerkeses.

Vila ndodhet 5 minuta larg qendres tregtare "TEG"
Mundesi negocimi ne cmim.

Per me teper informacion me kontaktoni!