FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

Çmimi: 3.900 €
FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

Detajet

Postuar
16 mars 2023 19:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
180 000 - 189 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
Ford
Modeli
Focus

Përshkrimi

FORD FOCUS 1.6 NAFT VITI 2009
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME CLIMA, PILOT AUTOMAT
KOMANDA NE TIMON
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
SENSOR PARKIMI
DISQE ALUMIN
GJENDJE PERFEKTE
GATI PER TARGA