2012 Mercedes-Benz C-class C 200 CDI 136 hp AUTOMAT NAVI PDC ME REGJISTRIM SHQIPTAR

Çmimi: 7.900 €
2012 Mercedes-Benz C-class C 200 CDI 136 hp AUTOMAT NAVI PDC ME REGJISTRIM SHQIPTAR

Detajet

Postuar
8 janar 2023 09:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2012
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

2012 Mercedes-Benz C-class C 200 CDI 136 hp AUTOMAT NAVI PDC
Shitet benz mercedes c class 200 cdi automat viti 2012 i sapo targuar ardhur nga gjermania ne gjendje te shkëlqyer i pastër si jashtë ashtu brenda gjendja shume mire motorr kamio perfekt goma michelin dispon dy celsa e gatshme për çdo lloj prove kilometra 266000 me letra kualidim deri 2024
Blueficent konsum tepër ekonomik çmimi i negociushem
PAJISJE
ESP
Televizion
Bluetooth
Sensorë parkimi
Port USB
Ndihma për parkim
ABS
Sensori i shiut
Kabinë virtuale
Ngrohja e timonit
Кomanda në timon
Spërkatës i fareve
Porti AUX
Navigacion
Ngrohja e sediljeve të përparme
Kompjuter rrugor
Servo timon
Dritat për mjegull
Vende elektrike të përparme
Pasqyra elektrike
Hapje/Mbyllje e dritareve në menyrë elektrike
Dritat ksenon
Mbyllje qendrore
Sensori i presionit të gomave
Klimë
Tempomati
Led Drita
Autohold

Siguria dhe komoditeti
ABS

Radio

Bluetooth

TV

Senzorë parkimi

Dritare elektrike

Klimë(AC)

Immobilizer

Xhama me ngrohje

Airbag

Alarm

Mbyllje qendrore

Drita mjegulle

ESP

Pasqyra elektrike

Matt

CD

Hands-free kit(Adapter)

EDS

Fellne

Ulëse me nxemje

Interior lëkure

Kompjuter

TCS

Senzorë shiu

Hidraulik

Autopilot

Navigacion

Timon multifunksional


Shpallje te ngjashme