E 220 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

Çmimi: 6.000 €
E 220 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

Detajet

Postuar
14 prill 20:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

E 220 NAFT 2006 SUPER GJENDJE
CMIMI: 4.999€ 🔥OKAZION🔥
TEL: 0693087802
GERMAN EDITION🇩🇪
SUPER GJENDJE
FULL OPSION
FULL SERVIS
2.2 NAFT
VITI PRODHIMIT FUNDI 2006
PANORAMA FULL XHAM
290.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE
SEDILJE ELEKTRI
SENSOR PARKIMI
RADAR RRUGE
AWD
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGURA PER 1 VIT
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER
KONDICIONER
KLIMA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
GOMA AKULL TE REJA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA