E clas 270 cdi avangarde

Çmimi: 3.900 €
E clas 270 cdi avangarde

Detajet

Postuar
21 shkurt 2021 20:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2002
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

😱Okazion😱
Mercedes Benz
E class 270 cdi avangarde
Kambio automatike
Fundi 2002
Kilometra :
Tavan panoramik
Gjysme navigator
Sendilje lekure
Klima 4 zonale
harman/kardon
Xhama te zinj
sensor parkimi
Makina eshte shume e paster si nga brenda po ashtu edhe jasht
Ne gjendje shum te mire me sherbime te bera suoer gjendje motorrike dhe xhenerike gati per cdo lloj prove ku te doni ju .
Me letra te paguara.


Shpallje te ngjashme