MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2006

Çmimi: 4.300 €
MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2006

Detajet

Postuar
23 mars 12:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
B 200
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN
VITI FUND 2005
KAMBJO AUTOMATIKE
KONDICIONER
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
MBYLLJE QENDRORE ME PULT
DISQE ALUMINI
Ne gjendje shume te mire,me sherbime te kryera,me letra te paguara dhe kolaudim per 2 vjet,e ardhur nga zvicra
0688242790
Cmimi 4800 euro


Shpallje te ngjashme