Mercedes-Benz E200 W212 2011 Full Opsion

Çmimi: 11.500 €
Mercedes-Benz E200 W212 2011 Full Opsion

Detajet

Postuar
1 prill 10:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2011
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

Mercedes-Benz E200 W212 2011 Full Opsion

•AMG Styling Package
•Viti 2011
•Kambio Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 290 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli te Mercedes
•Fener Bi-Xenon me LED
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 19 AMG te gjera mbrapa (1100€)
•Aux,cd,tel, Bluetooth, Music Blurtooth etj
•Kamera origjinale
•Sistem ECO - fiket ne semafor
•Timon AMG Origjinal
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Sistem audio Harman/Kardon
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite
•Sendilje me memorje dhe ngrohje
•Mbyllje qendrore
•Xhamat e zinj
📂Makina eshte me gjendje Perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.
Cmimi 11500€ i Diskutushem
0695150765


Shpallje te ngjashme