S 550 V8 Biturbo

Çmimi: Me Marrveshje
S 550 V8 Biturbo

Detajet

Postuar
14 prill 21:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 550
Viti i prodhimit
2015
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Mercedes Benz S550L V8
2015 Look 2019
Km 174.000
Camera Parkimi 360 - Distronic System
Full panorama
Auto Start Stop
Brake Energy Regeneration
- Sensore Parkimi
- Feneret Full Led Adaptive
- Amortizim me kontroll lartesie Automatic
- Dyer me thithje
- Muzika Burmester D
- Perde te pasme me buton
- Keyless Go
- Sedile me ngrohje ftohje
- Sedile me masazh
- Interior Ambient Light
- Blind Spot
- Lane change warning
- Driving Assistant Plus
- Autonomous Distronic Plus
- Blind Spot Assistant
- Adaptive Rear Lights
- Paketa me memorie ( Timoni , Pasqyrat , Sedilet )
- Automatic Lane Recognition
- Airmatic i kontrollueshen ( suspension qe ngrihet sipas deshires dhe terrenit )
- Fenere Bi Xenon adaptive qe kthehen sipas timonit
- Sport Package
- AUTO HOLD
- Marmita AMG me zhurme

Cmimi i diskutueshem
Nr : 0689443595


Shpallje te ngjashme