OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

Çmimi: 4.900 €

Detajet

Postuar
3 qershor 2023 22:38
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
180 000 - 189 999
Karburanti
Benzin
Targa
Të huaja
Lloji
Opel
Modeli
Agila

Përshkrimi

OPEL AGILA 1.2 BENZIN
VITI 2008
KONDICIONER
KOMANDA NE TIMON
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE PAGUAR,GATI PER TARGA
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
CMIMI 4900euro
0688242790


Shpallje te ngjashme