OPEL CORSA AUTOMAT

Çmimi: 4.700 €
OPEL CORSA AUTOMAT

Detajet

Postuar
29 janar 23:12
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Benzin
Targa
Shqiptare
Lloji
Opel
Modeli
Corsa

Përshkrimi

📌 Opel Corsa
• Viti 2011
• Motorr 1.2 benzine
• Kambio automatike
• Komanda ne timon
• Kondicioner
• Radio cd
• Pilot automatik
• Pasqyra te komanduara
• 5 dyer
• 215000 km
• Sensora parkimi Prapa
• Sensor Shiu

Makina ne gjendje te shume te mire xhenerike dhe motorike. Kolaudimi skadon ne korrik 2025.

📌 Çmimi 4.700 euro
📌 Tel: 0684841711


Shpallje te ngjashme