SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN NDERROHET

Çmimi: 5.900 €
SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN NDERROHET

Detajet

Postuar
1 prill 17:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
130 000 - 139 999
Karburanti
Benzin
Targa
Të huaja
Lloji
Suzuki
Modeli
SX4

Përshkrimi

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR, ME NAVIGATION BLUETOOTH USB AUX
CAMERA PARKIMI
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT
MOTOR 2.0 BENZIN
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET


Shpallje te ngjashme