GOLF 5 MANUAL 1.9 TDI NAFTE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

Çmimi: 4.400 €
GOLF 5 MANUAL 1.9 TDI NAFTE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

Detajet

Postuar
28 janar 17:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

🚘Volkswagen Golf 5 Goal
✅Motorr: 1.9 Naft
✅Viti: 2007
✅Kambjo: Manual
✅Km: 230 km me liber sherbimesh
✅Sensor parkimi
✅Limitator shpejtesie
✅Abs,esp
✅Disqe 18, gomat 90%
✅Drita automatike
✅Pilot automatik
✅Pasqyra elektrike
✅Xhamat elektrik
✅Klima
✅Sapo ardhur nga gjermania
✅Shume e paster brenda dhe jashte xhenerike dhe motorrike ska nevoje per asnje lloj sherbimi.

☎️Cel : 0696687721
💶Cmimi:4400€


Shpallje te ngjashme