GOLF 6 2010 150000 KM 1.4 BENZIN MANUAL

Çmimi: 6.500 €
GOLF 6 2010 150000 KM 1.4 BENZIN MANUAL

Detajet

Postuar
27 janar 2023 09:18
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

SHITET
📂Volkswagen Golf 6 1.4 MANUAL
⚫️Shitet Volkswagen Golf 6, 1.4 BENZIN I THJESHTE, manual. Makina eshte personale dhe eshte perdorur shume pak ketu.
Makina disponon 150000 km origjinale.
Makina eshte shume ekonomike dhe shume komode.
Te gjitha sherbimet e sapo kryera
📂Makina disponon:
⚫️Viti:2010
⚫️150000KM
⚫️MANUAL
⚫️Xhama elektrik (para mbrapa)
⚫️1.4 BENZIN (mundesi per gaz 100%)
⚫️Goma te reja me disqe alumini
⚫️Goma dimri me disqe hekuri
⚫️Sensor parkimi para mbrapa
⚫️Pasqyra Ulet ne pozicionin indietro
📂 Makines i jane bere nderrim i vaj filtrave krahet, amortizatoret para mbrapa, gominat, stabilizatoret, ferrotat para mbrapa, bateri e re dhe shume gjera te tjera.
📂 Me dokunenta te rregullta Shqiptare dhe kolaudim 2vjecar
📂CMIMI: 6500€ I DISKUTUESHEM
📂NR TEL: 0699603289


Shpallje te ngjashme