Golf 5 me gas 1.6

Çmimi: 4.200 €
Golf 5 me gas 1.6

Detajet

Postuar
27 mars 00:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shitet golf 5 motorr 1.6 gaz benzin i vitit 2007. Makina eshte super gjendje dhe ska nevoj per asnje sherbim.
Per me shume informacion më kontaktoni.


Shpallje te ngjashme