Okazion Volkswagen Golf 4. 1.6 Benzine

Çmimi: 1.200 €

Detajet

Postuar
3 shkurt 19:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

VOLKSWAGEN GOLF 4 BENZIN 1.6 e Pershtatshme per Impjant Gazi
VITI 2001 191234 KM Origjinalee.
- (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -Ngjyrë Zeze Jo shume E Paster CD ROM- RADIO FM FABRIKE - -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), Pasqyra elektrike me palosje dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, - -, -12x Airbag(SRS), .
CMIMI 1200 Euro Pak i Diskutushem
Per me shum info Kontakto 📞0696859459


Shpallje te ngjashme